خرید گل آپارتمانی در تهران

خرید گل آپارتمانی در تهران

گیاهان می توانند روح زندگی و تازگی را به یک خانه بدهند، به خصوص در شهر شلوغ و پر از آلاینده ای مانند تهران!  همین امر خرید گل آپارتمانی در تهران را به یک نیاز برای شهروندان آن تبدیل کرده است. با وجود گل و گیاه آپارتمانی، شما نیازی به خوشبو کننده های مصنوعی ندارید. زیرا گوشه ای، هر چند کوچک از طبیعت را مهمان خانه ی خود کرده اید. در اینجا چهار تاثیر گل و گیاهان آپارتمانی را بیان می کنیم، مسلما شما نیز به طرفداران گل و گیاه در منزل خواهید پیوست.

خرید گل آپارتمانی در تهران

هوا را تصفیه می کند

به دلیل ترکیب آلاینده‌ های فضای باز با آلاینده‌ های داخلی مانند ترکیبات آلی فرار، سطح آلودگی معمولاً در داخل ساختمان بالاتر از فضای باز است. باز کردن پنجره ها و اطمینان از تهویه طبیعی می تواند به بهبود کیفیت هوای داخل خانه کمک کند. اما این همیشه امکان پذیر نیست، به ویژه در زمستان. گیاهان خانگی می توانند به حذف مواد شیمیایی مانند بنزن و فرمالدئید از هوا و کاهش “سندرم ساختمان بیمار” کمک کنند.

افزایش تمرکز و بهره وری

 مطالعات نشان داده است که ترکیب گیاهان در یک فضای کاری می تواند تا 15 درصد بهره وری را افزایش دهد.

استرس و اضطراب را از بین می برد

ثابت شده است که بودن در طبیعت سطح استرس را کاهش می دهد. بدن و ذهن شما را جوان می کند. نگهداری از گیاهان آپارتمانی ممکن است مانند قدم زدن در جنگل نباشد. اما آوردن گیاهان به خانه می تواند به شما کمک کند در پایان یک روز طولانی آرامش داشته باشید. گیاهان با تمیز کردن هوا همچنین به بهبود سلامت کلی شما کمک می کنند و شما را قادر می سازند تا بهتر با استرس مقابله کنید.

به شما کمک می کند بخوابید

خواب خوب و با کیفیت تاثیر بسزایی بر روی سلامتی ما دارد. دو راه وجود دارد که گیاهان می توانند به شما کمک کنند خواب شبانه خوبی داشته باشید. با تصفیه هوای اتاق خواب و با پخش بویی که به شما کمک می کند آرامش داشته باشید.

طراحی آلاچیق

اجرای استخر

نگهداری فضای سبز

طراحی فلاور باکس

محوطه سازی

طراحی فضای سبز

طراحی باغچه

طراحی روف گاردن

طراحی آبنما

درباره ی Rvtyu078hujkk